O nas

To my, zespół CRM Designer!

Na co dzień, zajmujemy się wdrażaniem technologii Salesforce oraz wsparciem w jej użytkowaniu. Nasi Klienci to zarówno małe oraz średnie firmy, jak i wielkie korporacje, takie jak Volkswagen Group, Procter&Gamble czy British American Tobacco.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z biznesami różniącymi się wielkością, branżą, pochodzeniem, zagrożeniami, szansami i wymaganiami, żadne wyzwanie nie jest dla nas straszne. Wiemy, jak dostosować rozwiązania do specyfiki danej firmy.

Zauważyliśmy, że Marketing Automation w branży handlu detalicznego jest często świetną odpowiedzią na oczekiwania klientów i pracowników, a niewiele jest w przestrzeni naprawdę użytecznych informacji na ten temat. W związku z tym, zdecydowaliśmy się stworzyć cyfrowyretail.pl. To tutaj będziemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na to, jak uczynić Twoją firmę lepszą, skuteczniejszą i nowocześniejszą!

Doceniamy, że tu jesteś, pragniemy dostarczać Ci wartościowych treści i będziemy szczęśliwi, jeśli zostaniesz z nami na dłużej.

Zespół CRM Designer sp. z o.o.