W jaki sposób narzędzia Salesforce mogą Ci pomóc?

narzędzia salesforce, strategia

Jeśli prowadzisz firmę, Salesforce będzie Twoim codziennym wsparciem na każdym kroku. Salesforce to ekosystem stanowiący zbiór narzędzi, które podniosą jakość w każdym aspekcie działalności Twojej firmy i pracy Twoich pracowników.

 

MARKETING – SALESFORCE MARKETING CLOUD, SALESFORCE PARDOT

 

W procesie marketingowym, dzięki Salesforce Marketing Cloud i Salesforce Pardot, będziesz mógł skorzystać z automatyzacji działań, personalizacji contentu, zaawansowanych kreatorów dynamicznych treści reklamowych, dogłębnej analizy danych, narzędzi do sprzedaży krzyżowej czy skutecznych kampanii emailowych. Wreszcie będziesz mógł określić konkretne cele marketingowe, ale przede wszystkim będziesz miał możliwość sprawdzania ich progresu w czasie rzeczywistym.

 

 

 

SPRZEDAŻ – SALESFORCE SALES CLOUD

 

Twój dział sprzedaży posiądzie potężne narzędzie do prowadzenia skutecznego, spersonalizowanego procesu sprzedaży. Dzięki Salesforce Sales Cloud, możliwe będzie znacznie skuteczniejsze prognozowanie, większa elastyczność, dokładne wyceny, szybkie ofertowanie oraz lepsza komunikacja – zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientem. Tutaj także nie zabraknie automatyzacji, która przyspieszy wiele czynności. To wszystko skróci długość cyklu sprzedaży, zmniejszy nakład pracy i zwiększy zyski.

 

Więcej o Salesforce Sales Cloud…

 

OBSŁUGA KLIENTA – SALESFORCE SERVICE CLOUD

 

Zapewnienie klientom zawsze sprawnej obsługi, wyprzedzanie ich oczekiwań i zaskakiwanie szybkimi reakcjami na zgłoszenia, będzie teraz codziennością! Salesforce Service Cloud umożliwi Twoim konsultantom natychmiastową reakcję na każdą potrzebę czy reklamację. Dzięki pełnej i łatwo dostępnej historii dotychczasowych interakcji z danym klientem, konsultant będzie doskonale przygotowany do rozmowy. Możliwość wielokanałowego kontaktu zapewni obsługiwanej osobie wygodę i dowolność w wyborze formy załatwienia sprawy.

 

Więcej o Salesforce Service Cloud…

 

CHMURA ORAZ INTEGRACJA NARZĘDZI SALESFORCE

 

Dzięki magazynowaniu danych w chmurze oraz ich integracji w czasie rzeczywistym, każdy Twój pracownik będzie mógł w dowolnym miejscu na ziemi i na dowolnym urządzeniu, tylko pod warunkiem łączności z Internetem, sprawdzić informacje dotyczące klienta, trwającego procesu sprzedaży czy np. statusu zadań powierzonych swoim podwładnym. Integracja danych pomiędzy narzędziami marketingowymi i sprzedażowymi, umożliwi tym działom bezproblemową współpracę w czasie rzeczywistym.

 

SKLEP INTERNETOWY – SALESFORCE COMMERCE CLOUD

 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, Salesforce Commerce Cloud wspomoże Cię zadziwiająco skuteczną sztuczną inteligencją, doskonałym dostosowaniem do urządzeń mobilnych oraz szeregiem funkcji uprzyjemniających zakupy osobie odwiedzającej Twój sklep internetowy. Przy pomocy Salesforce stworzysz sklep przystosowany dla potrzeb sektora B2C, jak i B2B. Firmy, które korzystają z Commerce Cloud to m.in. Adidas, Converse, Ecco, L’Oréal, Lacoste, New Balance, Panasonic, Puma czy Samsonite.

 

Więcej o Salesforce Commerce Cloud…

 

SPOŁECZNOŚĆ – SALESFORCE COMMUNITY CLOUD

 

Mając do dyspozycji Salesforce Community Cloud, utworzysz w pełni funkcjonalne środowisko do rozwoju społeczności internetowej, w rekordowo krótkim czasie. Utrzymaj stały kontakt ze swoimi klientami, daj im możliwość dzielenia się wiedzą. Pokaż im, że Twoja firma realnie o nich dba i liczy się z ich opiniami i problemami.

 

Więcej o Salesforce Community Cloud…

 

Wykorzystując produkty Salesforce będziesz mógł zapewnić swoim klientom niespotykaną jakość obsługi na każdym kroku. Swoim pracownikom dasz również możliwość współpracy tak sprawnej i skutecznej, jak nigdy dotąd. Dzięki wszechstronnym możliwościom Salesforce Marketing Cloud i Salesforce Pardot oraz wsparciu wdrożeniowemu i bieżącemu ze strony firmy CRM Designer, będziesz mógł korzystać z najnowszych metod marketingowych, w pełni monitorować działania, a także obserwować trwające procesy sprzedażowe i marketingowe, mając dostęp do miarodajnych danych dotyczących ich opłacalności. Ciesz się sztuczną inteligencją, tysiącami dodatkowych aplikacji w Salesforce AppExchange, które na bieżąco zaspokoją Twoje dodatkowe potrzeby. Integruj Salesforce z ulubionymi aplikacjami (Gmail, Google Analytics, Google AdWords itd.). Korzystaj na co dzień z technologii numer 1 na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *