W skrócie o świecie Salesforce

System Salesforce to kombinacja narzędzi potężnych samych w sobie, ale prawdziwa moc tkwi w możliwości ich integracji. Idealnie uzupełniające się elementy tworzą całość, dzięki której Twoja firma zyska nowy wymiar rozwoju, skuteczności i nowoczesności.

Podstawa systemu CRM Salesforce, czyli Salesforce Sales Cloud, jest sama w sobie potężnym instrumentem sprzedażowym, ale dopiero w połączeniu z narzędziami marketingowymi, czyli Salesforce Marketing Cloud i Salesforce Pardot, daje pełny wachlarz możliwości, który wciąż jest udoskonalany i rozszerzany. Możliwości integracji między podsystemami Salesforce dają naprawdę imponujący potencjał, którego wykorzystanie jest na wyciągnięcie ręki!

Wybrany przez Ciebie partner Salesforce pomoże Ci w procesie implementacji systemu Salesforce w Twojej firmie, ale jego zadania mają znacznie szerszy zakres. Powinien pozwolić Tobie i Twoim pracownikom kompleksowo zrozumieć działanie nowych narzędzi. Powinien także być Twoim doradcą przez cały okres wdrożenia, potrafić odpowiedzieć na każde pytanie i szybko rozwiewać wszelkie Twoje wątpliwości. Dlatego właściwy wybór partnera Salesforce jest tak ważny.

W sytuacji, w której wybrałeś już partnera wdrożeniowego, ale czujesz, że potrzebujesz wsparcia w komunikacji z nim lub nie znasz środowiska Salesforce na tyle dobrze, żeby skutecznie przedstawić mu wszystkie swoje potrzeby, warto rozważyć współpracę z zewnętrzną firmą, która może pełnić rolę “pośrednika” między Tobą a partnerem wdrożeniowym. Tego rodzaju “pośrednik” może być dla Ciebie wielkim wsparciem wtedy, gdy masz poczucie, że możesz osiągnąć dzięki Salesforce więcej korzyści, ale Twój partner Ci tego nie zapewnia.

Nie zapominaj, że po okresie wdrożenia, Twoja firma będzie wciąż potrzebowała asystenta w codziennym użytkowaniu nowych narzędzi, także takich jak Salesforce Community Cloud, Salesforce Commerce Cloud czy Salesforce Service Cloud. Asystenta, który będzie zawsze służył poradą, wspomagając Twoich pracowników, ale także sprawdzi się w sytuacji, w której zabraknie w Twojej firmie mocy przerobowych lub kompetencji. Wówczas, jako zewnętrzny zespół specjalistów, wcieli się w Twoich dodatkowych pracowników i wykona dla Ciebie wszelkie powierzone zadania.W takiej formule, jaka będzie Ci najbardziej odpowiadała.

Wspólnie z CRM Designer, zadbaj o to, by potencjał narzędzi Salesforce został w pełni wykorzystany w Twojej firmie. Możemy być zarówno Twoim bezpośrednim partnerem wdrożeniowym, jak i asystować Ci w implementacji. Będziemy także gotowi, by wesprzeć Twoich pracowników w codziennych lub specjalnych zadaniach, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Wprowadzaj innowacje, zyskaj przewagę konkurencyjną i zdobądź pozycję lidera na rynku!